Akademia Nauki - Kursy


Język angielski Discovery English (3-7 lat)

czytaj więcej

Dla dzieci w wieku 3-4 lata Mały Odkrywca "Zaczarowany Zajączek"

czytaj więcej

Dla dzieci w wieku 5 i 6 lat Mały Odkrywca “Przygoda na bezludnej wyspie"

czytaj więcej

Dla dzieci z klasy 1 i 2 Mądre dziecko - Dobry start. To program specjalnie skonstruowany dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Kurs ten jest odpowiedzią na potrzeby dziecka i rodzica w pierwszych dwóch latach nauki szkolnej.

czytaj więcej

Dla dzieci z klas 3 i 4 Mądre dziecko. Program stworzony z myślą o dzieciach, które zakończą etap wczesnoszkolny i rozpoczną kształcenie w ramach przedmiotów. Dzieci doskonalą umiejętność czytania, zapamiętywania i uczenia się oraz rozwijają swoje poczuci

czytaj więcej

Dla dzieci z klas 5 i 6 Uczeń z Charakterem. Przed dziećmi z klas piątych i szóstych stają coraz wyższe wymagania, dlatego potrzebują one bardziej zaawansowanych technik uczenia się i czytania. Dzieci również rozwijają w sobie poczucie własnej wartość.

czytaj więcej

Kursy dla młodzieży NASTOLATEK Z KLASĄ Dla uczniów klas 7 i 8. Program rozwoju umiejętności szkolnych, biegłości czytania i poczucia własnej wartości.

czytaj więcej

Mistrz Matematyki (klasa 0 i 1). Poziom 1. Kurs rozwoju talentów matematycznych małych dzieci opiera się na najlepszych metodykach nauki matematyki znanych i cenionych naukowców.

czytaj więcej

Mistrz Matematyki (klasa 2) Poziom 2. Ambitne zadania rozwiązujemy praktycznie oraz poprzez dobrą zabawę. Pokazujemy, że matematyka jest ciekawa i zabawna.

czytaj więcej

Mistrz Matematyki (klasa 3) Poziom 3. Matematyka, to umiejętność rozwiązywania problemów. Jej wartość jest tak ogromna, że nazywana jest „królową nauk”.

czytaj więcej

Mistrz Matematyki (klasa 4) Poziom 4. Dzieci uczestniczące w zajęciach Mistrzów Matematyki rozwijają pasję myślenie logiczne i matematyczne, oraz odkrywają, że matematyką można się bawić. Wyzwala to dużo radości i podnosi wiarę w siebie.

czytaj więcej

Mistrz Matematyki (klasa 5) Poziom 5. Matematyka, to umiejętność rozwiązywania problemów. Jej wartość jest tak ogromna, że nazywana jest „królową nauk”.

czytaj więcej

Mistrz Matematyki (klasa 6) Poziom 6. Dzieci uczestniczące w zajęciach Mistrzów Matematyki rozwijają pasję myślenie logiczne i matematyczne, oraz odkrywają, że matematyką można się bawić. Wyzwala to dużo radości i podnosi wiarę w siebie.

czytaj więcej

Brakuje Ci informacji?

Zostaw poniżej swój numer, a my oddzwonimy tak szybko jak to możliwe i porozmawiamy z Tobą na ten temat.