Zimowe Półkolonie Za Jeden Uśmiech 2021

 

Półkolonie Za Jeden Uśmiech Zima 2021

 

Dzięki uprzejmości Pana Burmistrza Miasta Czarnków, Andrzeja Tadli  oraz życzliwości Pani dyrektor mgr Bożena Zembik gościliśmy z hali i salach Szkoły Podstawowej nr 2, znajdującej się przy ulicy Wronieckiej 136 w Czarnkowie. 

 

Czas zabawy i relaksu, super atrakcje zapewniła kreatywna kadra - gry i zabawy sportowe, czas eksperymentowania chemicznego, rozwijanie zdolności artystycznych, konstruowanie lego, angielski na wesoło i wzmacnianie poczucia własnej wartości to niektóre aktywności.

 

Aura za oknem również dopisała i nasze dzieci bardzo cieszyły się nie tylko ze spotkania z Alpakami w “Alpakoraju” w Kruczu ale też z dużej ilości śniegu, z której próbowały ulepić Alpakę, co okazało się nie lada wyczynem. 

Cudowne zwierzęta, o pięknych oczach, cieszyły swoją ,,osobą” nie tylko najmłodszych. 

Jakby ktoś chciał sam się przekonać o tym jakie to cudowne trio - Bezik, Choco i Armanii, zachęcam do odwiedzin w Kruczu w Alpakoraju. Cudowna właścicielka, zakochana w swoich pupilach opowie Wam o tych cudownych zwierzętach, dzieci będą mogły zrobić sobie własną alpakę, która zamieszka w galerii “Alpakoraju”.

Tylko uwaga, to uzależnia i niektórzy chcieli zostać z alpakami na noc ;) 

 

Codzienne zajęcia sportowe cieszyły nasze dzieci równie mocno, a sprzedaż ringo poszła na stronach internetowych na pewno do góry. Zapomniana zabawa, w podsumowaniu w pracach plastycznych co nasze dzieci cieszyło najbardziej, wiodła największy prym. Zajęcia plastyczne również były stałym elementem naszych półkolonii, a nasze drzewa z rączek, malowidła brokatem czy kartki dla Dziadków, będą przez nas długo wspominane. 

 

Czas minął bardzo szybko, dzieci mówią :  “Zobaczymy się podczas letnich Półkolonii”,  to znak, że im się podobało.

Było zabawnie, było ciekawie, będziemy tęsknić za naszymi podopiecznymi i już czekamy na letnie Półkolonie :).

Szukajcie informacji na naszej stronie i fanpag’u na fb. Do zobaczenia latem!


 

Brakuje Ci informacji?

Zostaw poniżej swój numer, a my oddzwonimy tak szybko jak to możliwe i porozmawiamy z Tobą na ten temat.